2005 yılında Can Çelik tarafından Bursa’da kurulan CNF Endüstriyel Mühendislik Ltd.Şti, endüstriyel pompa satış ve satış sonrası servis alanında hizmet vermektedir.

Bursa, İzmit/ Kocaeli ve Çorlu şubelerimizle çok geniş bir alanda;

Kestirimci bakım, yerinde saha servisi, onarım ve bakım, tersine mühendislik, yenileme ve daha fazlasını içeren tam hizmet çözümleri sunuyoruz.

Güçlü makine ve araç parkımız, tecrübeli mühendis ve teknisyenlerden oluşan kadromuzla Türkiye’nin en kapsamlı pompa servislerinden biriyiz.

Yüklenici sıfatıyla belediyeler, park ve bahçeler müdürlükleri, su ve kanalizasyon idareleri  ile uzun dönemli ve geniş kapsamlı pompa bakım ihaleleri yürütmekteyiz.

Her türden Santrifüj pompa, yangın hidroforu, kullanım suyu hidroforu, vakum pompası, derin kuyu pompası, ağır hizmet atık su pompaları, dalgıç pompa , drenaj pompası , sirkülasyon pompası , monopomplar, blower, mikser, aeratör, eksenel pompa, havuz pompası, dozaj pompası, elektrik motoru bakımlarının yanında,

İş makinası grubunda mobil jeneratör, benzinli veya dizel motopomp, asfalt kesme makinesi, boru kesme makinesi, el aletleri gibi makinelerin bakımları da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hızlı, güvenilir, şeffaf bir servis hizmeti sağlayabilmek için çalışıyoruz.

Tekstil, madencilik, enerji, kimya, otomotiv, inşaat, tarım vb sanayi kuruluşları, arıtma tesisleri, ayrıca bina, site ve alışveriş merkezleri, kurumsal ve bireysel müşterilerimizin küçük yada büyük çaplı her türlü servis ihtiyacında hizmetindeyiz.